Слухати

СБУ затримала свого ж регіонального контррозвідника за отримання хабара / Новини на Громадському радіо

СБУ затримала свого ж регіонального контррозвідника за отримання хабара

17 вересня 2015 - 16:55
Це вже 17-ий співробітник СБУ, затриманий за хабарництво чи за зраду національним інтересам, шпигунство та інші злочини, повідомляють у відомстві

Сьогодні прямо на колегіальній нараді Служба безпеки України затримала заступника керівника регіонального підрозділу Департаменту контррозвідки Служби безпеки України за одержання хабара. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

За словами СБУ, полковник прибув на Колегію через годину після отримання чергового задокументованого хабара. Слідчі внутрішньої безпеки СБ України та Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України затримали його прямо в залі засідання у встановленому порядку. Голова СБУ Василь Грицак показав відео, де контррозвідник регіонального підрозділу отримує хабар.

«Прикро, дуже прикро тому, що цей співробітник побудував систему, завдяки якій регулярно отримував неправомірну вигоду. Прикро і тому, що саме сьогодні на цій Колегії ми вручали орден «За мужність» дружині гласного позаштатного співробітника Андрія Галущенка – «Ендрю», якого Президент України нагородив посмертно за його подвиг, а серед наших колег вже одинадцять загиблих у зоні АТО», — сказав Василь Грицак. 

Голова СБУ зазначив, що це вже сімнадцятий співробітник, затриманий за хабарництво чи за зраду національним інтересам, шпигунство та інші злочини: 

«Ми будемо продовжувати цю роботу до тих пір, доки не очистимо Службу – іншого виходу у нас немає», — зазначив він.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос запевнив, що ця та інші подібні справи будуть у направлені до суду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+