Слухати

Відновлення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на Луганщині не передбачається

17 вересня 2015 - 18:39
Про це сьогодні на брифінгу повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян
Відновлення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на Луганщині не передбачається  / Новини на Громадському радіо

За його словами, кількість таких контрольних пунктів визначена. Їх має бути шість. Цього достатньо, щоб забезпечити потреби людей у перетині лінії розмежування. Однак, через інтенсивність обстрілів їх довелось закрити.

«В результаті обстрілів, в результаті того, що була реальна загроза потрапляння під вогонь мешканців, мирних громадян, які перетинають лінію розмежування, в результаті знищення інфраструктури, зокрема на Станично-Луганському напрямку, дія трьох контрольних пунктів в’їзду-виїзду було закрито».

Олег Слободян зазначив, що тільки-но на лінії розмежування припиняться обстріли, ці пункти поновлять роботу. Конкретної дати він назвати не може.

Водночас жваво обговорюється ідея створення гуманітарно-логістичних центрів уздовж лінії розмежування у Луганській області. Голова військово-цивільної адміністрації селища Новотошківське Сергій Шакун говорить, що створення центру триває.

«Сейчас под это дело задействуется бывший клуб поселковый. Он большой. Там будут располагаться все контролирующие органы: фискальные, социальные службы».

Зусилля місцевого керівництва можуть зійти нанівець, якщо у селищі не відновить роботу контрольний пункт в’їзду-виїзду. Втім, Сергій Шакун запевняє: у військово-цивільній адміністрації області працюють і у цьому напрямку.

«На уровне облгосадминистрации документы отправлены на СНБО и в минскую комиссию, которая договаривается». 

На місце створення майбутнього центру виїздили представники військового керівництва. Серйозних зауважень, каже Сергій Шакун, не було.

«Единственное, что 29-й блокпост, который располагается непосредственно между Новотошковкой и Луганском, там надо некоторые моменты с военными решить».

Також Сергій Шакун зазначив, що у селищі дійсно діє режим припинення вогню.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+