Слухати

Відновлення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на Луганщині не передбачається

17 вересня 2015 - 18:39 38
Про це сьогодні на брифінгу повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян

За його словами, кількість таких контрольних пунктів визначена. Їх має бути шість. Цього достатньо, щоб забезпечити потреби людей у перетині лінії розмежування. Однак, через інтенсивність обстрілів їх довелось закрити.

«В результаті обстрілів, в результаті того, що була реальна загроза потрапляння під вогонь мешканців, мирних громадян, які перетинають лінію розмежування, в результаті знищення інфраструктури, зокрема на Станично-Луганському напрямку, дія трьох контрольних пунктів в’їзду-виїзду було закрито».

Олег Слободян зазначив, що тільки-но на лінії розмежування припиняться обстріли, ці пункти поновлять роботу. Конкретної дати він назвати не може.

Водночас жваво обговорюється ідея створення гуманітарно-логістичних центрів уздовж лінії розмежування у Луганській області. Голова військово-цивільної адміністрації селища Новотошківське Сергій Шакун говорить, що створення центру триває.

«Сейчас под это дело задействуется бывший клуб поселковый. Он большой. Там будут располагаться все контролирующие органы: фискальные, социальные службы».

Зусилля місцевого керівництва можуть зійти нанівець, якщо у селищі не відновить роботу контрольний пункт в’їзду-виїзду. Втім, Сергій Шакун запевняє: у військово-цивільній адміністрації області працюють і у цьому напрямку.

«На уровне облгосадминистрации документы отправлены на СНБО и в минскую комиссию, которая договаривается». 

На місце створення майбутнього центру виїздили представники військового керівництва. Серйозних зауважень, каже Сергій Шакун, не було.

«Единственное, что 29-й блокпост, который располагается непосредственно между Новотошковкой и Луганском, там надо некоторые моменты с военными решить».

Також Сергій Шакун зазначив, що у селищі дійсно діє режим припинення вогню.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+