Слухати

Якщо захочу приїхати в Київ, мене ніхто і ніколи не зупинить, — Кадиров / Новини на Громадському радіо

Якщо захочу приїхати в Київ, мене ніхто і ніколи не зупинить, — Кадиров

17 вересня 2015 - 15:47
Глава Чечні заявив, що Росія перша прийде на допомогу, «якщо, не дай Аллах, відбудеться яка-небудь трагедія» в Україні

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров у своєму Іnstagram прокоментував включення його до списку санкцій України. 

«Рахунків у мене в Києві немає, а якщо захочу приїхати, ніхто і ніколи не зупинить і не зважиться запитати, як мене звуть», — написав глава Чечні. — «Ми завжди першими простягали руку допомоги українському народу».   

Кадиров продовжує наголошувати на дружбі між російським та українським народами і винуватити у кризі США.

«Скільки б не напружувалася київська влада, вони не відвезуть Україну в Америку і не привезуть Америку в Україну. Ми не бажаємо цій країні нічого поганого, але, хто ж таки прийде в перші години на допомогу, якщо, не доведи Аллах, станеться яка-небудь трагедія?», — написав Рамзан Кадиров.

Вчора Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення додаткових санкцій проти Росії, повідомляє Еспрессо-TV. В санкційний список потрапили 388 осіб, серед яких і голова Чечні Рамзан Кадиров. 

В ЗМІ неодноразово заявляв, що на боці донецьких бойовиків разом з російськими військовими воюють і чеченці. В інтерв’ю кореспонденту «Громадського радіо» боєць 128-ї бригади розповів, що на його очах кадировці закатували 37 його побратимів

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+