Слухати

Проти журналіста Анатолія Вассермана порушено кримінальну справу / Новини на Громадському радіо

Проти журналіста Анатолія Вассермана порушено кримінальну справу

18 вересня 2015 - 18:43
Анатолій Вассерман неодноразово негативно висловлювався про Євромайдан, заявляв, що українського народу не існує, а українська мова — це діалект російської

СБУ веде кримінальне провадження щодо відомого політичного експерта і журналіста Анатолія Вассермана. Про це повідомив депутат від БПП Олексій Гончаренко у своєму блозі на «Українській правді». 

За словами Гончаренка, справу порушено «за фактом розповсюдження протягом 2015 р. матеріалів, які містять заклики до зміни меж території України або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, в сукупності з розпалюванням національної ворожнечі».

Слід зазаначити, що в кінці липня Олексій Гончаренко подав звернення в СБУ в якому йшлося, що «журналіст, телевізійний ведучий, публіцист і політичний консультант Вассерман Анатолій Олександрович зайняв відносно України, підданим якої він є, стійку сепаратистську позицію». 

Як відомо, Анатолій Вассерман неодноразово негативно висловлювався про Євромайдан, заявляв, що українського народу не існує, а українська мова — це діалект російської. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+