Слухати

Суд над Мосійчуком: відкидання звинувачень, вила та священик-радикал / Новини на Громадському радіо

Суд над Мосійчуком: відкидання звинувачень, вила та священик-радикал

18 вересня 2015 - 21:13
Ігорю Мосійчуку не дозволили внести заставу, спираючись на серйозність оскаржень

Після арешту депутата Верховної ради від Радикальної партії Ігоря Мосійчука, Печерський районний суд сьогодні обирав йому запобіжний захід. Депутата звинувачують по кількох статтях Карного Кодексу — зокрема, у хабарництві, хуліганстві й насильстві.

Генпрокуратура вимагає утримання депутата під вартою без можливості застави, оскільки, на їхню думку, існує підозра, що Мосійчук може втекти від справедливості. Прокурор ГПУ Сергій Капишин відповів, що зважаючи на серйозність оскаржень, тримання під вартою без можливості застави є правильним рішенням.

Ігор Мосійчук у свою чергу вимагав змінити суддю по цій справі, оскільки минулого тижня нардеп брав участь у бійці в залі, де справу вів суддя Карабан. Однак, суддя Олеся Батрин відмовилася задовольнити клопотання захисту Мосійчука відвести від справи суддю Карабана.

canon_013.jpg

Суддя
Суддя

Мосійчук зі своєї сторони заявив про відсутність доказів проти нього:

«Користування службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди… Шукають з собаками, а вигоди немає! Майно у Мосійчука: одна машина, ну і труси зі штанами є!», — сказав нардеп-радикал.

На думку соратників Мосійчука з Радикальної партії, вся справа сфабрикрована. Як додав присутній в суді лідер РП Олег Ляшко, «на місці Мосійчука має сісти Порошенко!».

Під час час засідання на вулиці протестували різноманітні послідовники Радикальної партії. Один, наприклад, прийшов під Печерський райсуд з вилами.

canon_027_3.jpg

Радикал з вилами
Радикал з вилами

Увагу на себе звернув священик, котрий представив себе як протоієрей Сергій Ткачук, капелан Радикальної партії.

«Ми виборюємо з неволі Мосійчука і всіх численних побратимів, які сьогодні перебувають у тюрмах у більшій кількості, ніж при тиранії Януковича. Всі ці обвинувачення проти нього не відповідають дійсності. Мосійчука я знаю 3 роки, це патріот. Це віруюча людина, і для мене це є орієнтир».

canon_029_0.jpg

Священник
Священник

Сам Мосійчук на суді заявив, що покази проти нього слідство примусило дати його помічника, якого, як він каже, викрали у Полтаві. Заарештований нардеп також погрожує вдатися до голодування, якщо його не відпустять на волю під заставу.

Нагадаємо, вчора на пленарному засіданні Верховної Ради Генеральний прокурор Віктор Шокін показав відео з прихованої камери, де видно, як депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук бере хабар. Народні депутати голосуванням зняли з нього депутатську недоторканність та віддали 262 голоси за арешт радикала Мосійчука

Кароль Лучка з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+