Слухати

У Краматорську почали видавати гуманітарну допомогу від ООН / Новини на Громадському радіо

У Краматорську почали видавати гуманітарну допомогу від ООН

18 вересня 2015 - 13:42
Організація «SOS-Краматорськ» отримала гуманітарку від ООН: ковдри, рушники, посуд, розкладні ліжка. Все це почали видавати у волонтерському центрі

Волонтери обдзвонюють переселенців та запрошують їх для отримання гуманітарної допомоги, розповідає волонтер Оксана Муравльова.

«Приехала гуманитарка на четыре города: Константиновка, Дружковка, Доброполье, Мариуполь, Краматорск. Раскладушек — 1000 штук, постельного — 3 тысячи, 2300 одеял, полотенец — 4 тысячи и 100 наборов посуды», — говорить волонтер.

Родина Баєвих прийшла з 6-місячним Тимофієм. Взимку вони переїхали з Дебальцевого. Тоді Ірина була вагітна, бігли, каже, в чому були. Тож сьогодні усе потрібно для життя. «Все нам нужно, у нас не осталось ничего, мы уезжали в одежде и все», — поділилася дівчина.

Наталя Шевченко отримує допомогу для переселенців Костянтинівки. «Недавно студенты заехали, переселенцы, 67 человек, возможно, по таким критическим точкам будем раздавать раскладушки», — говорить Наталя.

Звісно, що цього для потреб усіх переселенців не вистачить, але самі волонтери і переселенці сподіваються, що благодійники неодмінно знайдуться і допоможуть тим, хто вимушено залишив рідну домівку.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+