Слухати

Путін хоче побудувати авіабазу на території Білорусі / Новини на Громадському радіо

Путін хоче побудувати авіабазу на території Білорусі

19 вересня 2015 - 13:37
Міноборони і МЗС РФ проведуть переговори з білоруською стороною, щоб досягти угоди в укладенні договору, — сказано в документі

Президент Росії Володимир Путін віддав розпорядження про укладення угоди щодо створення авіаційної бази на території Білорусі. Про це повідомляється документі на офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії.

«Прийняти пропозицію уряду Російської Федерації про підписання угоди між Російською Федерацією і Республікою Білорусь про російську авіаційну базу на території Республіки Білорусь», — йдеться в документі.

Також Володимир Путін доручив Міноборони і МЗС РФ провести переговори з білоруською стороною, щоб досягти угоди в укладенні договору.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як раніше повідомляв Reuters, Росія розпочала будівництво військової бази за 25 кілометрів від кордону з Луганською областю, що, ймовірно, розташована поблизу міста Валуйки в Бєлгородській області.

r_0.jpeg

Будівництво авіабази поблизу Бєлгорода
Будівництво авіабази поблизу Бєлгорода

r-2.jpeg

Будівництво авіабази поблизу Бєлгорода/фото Reuters
Будівництво авіабази поблизу Бєлгорода/фото Reuters

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+