Слухати

Сьогодні Маріуполь Донецької області святкує День народження / Новини на Громадському радіо

Сьогодні Маріуполь Донецької області святкує День народження

19 вересня 2015 - 15:49
Місту виповнюється 237 років

Сьогодні, 19 вересня, до дня міста маріупольці влаштували парад вишиванок. До 10 тисяч жителів міста пройшли колоною від перетину вулиці Леніна і Металургів до Драматичного театру в національному одязі і з державною символікою. Про це повідомляють Новини Донбасу. А на Театральній площі перед Драмтеатром встановили концертний майданчик для виступів міських колективів.

398.jpg

День Маріуполя/фото Новости Донбасса
День Маріуполя/фото Новости Донбасса

638.jpg

День Маріуполя/фото Новости Донбасса
День Маріуполя/фото Новости Донбасса

Після параду маріупольські спортсмени влаштували турнір зі стріт-болу. З 16-ї години на сценах усіх паркових зон Маріуполя пройдуть концертно-розважальні програми, а о 17.00 на площі Свободи відбудеться святковий концерт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+