Слухати

Активісти блокади Криму назвали свої вимоги до влади РФ

20 вересня 2015 - 15:35 1044
Учасники вимагають звільнити кримських політв'язнів, не перешкоджати діяльності кримськотатарських ЗМІ та припинити переслідування «інакодумців»

Громадянська блокада Криму висунула вимоги російській владі щодо подальших дій стосовно півострова та кримців. Текст був розміщений на сторінці Facebook Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілева:  

«Нас не цікавить їх істерика і масована пропаганда. Від них вимагається наступне:

  • Звільнення українських політв’язнів, яких тримають під арештом як у Криму, так і на території Росії: Ахтема Чийгоза, Мустафи Дегерменджі, Алі Асанова, Таіра Смедляєва, Олександра Костенка, а також Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва та ін.
  • Припинення політично мотивованого кримінального та адміністративного переслідування громадян України в Криму.
  • Усунення незаконних перешкод для роботи кримськотатарських та українських ЗМІ, безперешкодного допуску в Крим іноземних журналістів і міжнародних спостерігачів.
  • Зняття заборони на в’їзд у Крим лідерам кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву і Рефату Чубарову, активістам національного руху Ісмету Юкселю і Сінаверу Кадирову», — написав пан Джемілев. 

12 043 009_1 074 507 962 561 217_5 361 256 443 965 653 697_n.jpg

Вимоги учасників громадянської блокади до російської влади. Фото з Facebook Андрія Парубія
Вимоги учасників громадянської блокади до російської влади

Нагадаємо, сьогодні о 12.00 на КПП в’їзду-виїзду з Криму з української сторони кордону активісти почали продовольчу блокаду півострова. 

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+