Слухати

Блокада Криму: як реагують водії вантажівок

20 вересня 2015 - 16:04
Деякі фури стоять третю добу. Водії кажуть, що не повернуться назад, бо заплатили за розмитнення.

«Армянськ. Тут більше 250 фур. Сьогодні до обіду на окупований Крим проїхали близько 30 фур, а вночі 80. Зараз фури стоять. Повертатися назад не мають наміру. Водії кажуть — за «разтаможку» вже заплатили. Щоб проїхати, чекають своєї черги вже третю добу», — пише Ельвіна, журналістка АТР.

«Перша фура з багатокілометрової черги розвернулася і поїхала назад на материк», — повідомляє народний депутат України Ігор Луценко

«Чаплинка. Близько сотні фур варто. Вони не сьогодні сюди приїхали. Два-три дні тому. Але російські прикордонники не пропускали — кажуть, що зависла система», — сповістила журналістка Ірина Ромалійська

«Представниками батальйону «Херсон», Правого сектора і «Січі», які блокують пункт пропуску, прийнято рішення не пускати машини в анексований Крим. Водії фур обурені», — інформує Новое время.

Нагадаємо, сьогодні на трьох КПП в’їзду-виїзду з окупованого Росією Криму з української сторони кордону активісти почали продовольчу блокаду півострова. Вони вимагають звільнити кримських політв’язнів, не перешкоджати діяльності кримськотатарських ЗМІ та припинити переслідування «інакодумців». 

Фото зі сторінки Facebook Ігоря Луценка та Самооборони Майдану

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+