Слухати

Блокада Криму: як реагують водії вантажівок / Новини на Громадському радіо

Блокада Криму: як реагують водії вантажівок

20 вересня 2015 - 16:04
Деякі фури стоять третю добу. Водії кажуть, що не повернуться назад, бо заплатили за розмитнення.

«Армянськ. Тут більше 250 фур. Сьогодні до обіду на окупований Крим проїхали близько 30 фур, а вночі 80. Зараз фури стоять. Повертатися назад не мають наміру. Водії кажуть — за «разтаможку» вже заплатили. Щоб проїхати, чекають своєї черги вже третю добу», — пише Ельвіна, журналістка АТР.

«Перша фура з багатокілометрової черги розвернулася і поїхала назад на материк», — повідомляє народний депутат України Ігор Луценко

«Чаплинка. Близько сотні фур варто. Вони не сьогодні сюди приїхали. Два-три дні тому. Але російські прикордонники не пропускали — кажуть, що зависла система», — сповістила журналістка Ірина Ромалійська

«Представниками батальйону «Херсон», Правого сектора і «Січі», які блокують пункт пропуску, прийнято рішення не пускати машини в анексований Крим. Водії фур обурені», — інформує Новое время.

Нагадаємо, сьогодні на трьох КПП в’їзду-виїзду з окупованого Росією Криму з української сторони кордону активісти почали продовольчу блокаду півострова. Вони вимагають звільнити кримських політв’язнів, не перешкоджати діяльності кримськотатарських ЗМІ та припинити переслідування «інакодумців». 

Фото зі сторінки Facebook Ігоря Луценка та Самооборони Майдану

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+