Слухати

Сьогодні почали діяти нові правила малого прикордонного руху між Україною та Польщею / Новини на Громадському радіо

Сьогодні почали діяти нові правила малого прикордонного руху між Україною та Польщею

20 вересня 2015 - 15:12
Мешканці прикордонної зони можуть отримати дозволи на спрощений перетин кордону з правом перебувати у прикордонній зоні іншої держави до 90 днів

Сьогодні, 20 вересня, набули чинності зміни до угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України. 

Тепер згідно з документом мешканці прикордонної зони можуть отримати дозволи на спрощений перетин кордону з правом перебувати у прикордонній зоні іншої держави до 90 днів (кожного разу від дати перетину кордону). Збір за прийом і розгляд першої заяви становитиме 20 євро, усі наступні дозволи видаватимуться безкоштовно, повідомляє прес-служба МЗС. Водночас від оплати дозволу звільняються інваліди, пенсіонери та діти до 18 років.

Прийняття документів на оформлення дозволу на місцевий прикордонний рух здійснюватимуть також зовнішні постачальники послуг. Також змінами до цієї угоди додано 4 населених пункти України, на мешканців яких поширюватиметься дія документу (Гевин, Орані та Руснів Волинської і Тисовець Львівської областей).

Список усіх населених пунктів, мешканці яких можуть користуватися правилами місцевого прикордонного руху, а також угоду повністю можна прочитати на сайті Верховної Ради.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+