Слухати

За тривалу блокаду кримська влада погрожує відповісти зустрічними діями / Новини на Громадському радіо

За тривалу блокаду кримська влада погрожує відповісти зустрічними діями

20 вересня 2015 - 14:56
Самопроголошений кримський парламент говорить, що блокада не завдасть серйозного збитку економіці Криму

Так званий кримський парламент повідомив, що у випадку тривалої блокади адміністративних кордонів з півостровом влада Криму обіцяє ввести зустрічні акції. Про це заявив самопроголошений віце-спікер кримського парламенту Ремзі Ільясов, передають РИА Новости. Однак він поки відмовився конкретизувати, що це будуть за дії.

Також перший віце-прем’єр самопроголошеного уряду Криму вважає, що продовольча блокада не завдасть Криму серйозного збитку:

«Ці блокади, які вони влаштовують, ці провокації треба було робити рік тому, а сьогодні ми не залежимо фактично від українського ринку. Поставки нижче 20% — це не та серйозна ситуація, яка може наш спокій похитнути. Вони хочуть нам гірше зробити, але я впевнений, що ми від цього не постраждаємо», — сказав Шеремет.

Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, о 12:00 на адмінкордоні з Кримом з боку материкової частини України розпочалася безстрокова акція з блокування фур і вантажівок. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+