Слухати

Металургійний комбінат імені Ілліча в Маріуполі оштрафували за забруднення повітря / Новини на Громадському радіо

Металургійний комбінат імені Ілліча в Маріуполі оштрафували за забруднення повітря

21 вересня 2015 - 15:38
Підприємство порушило закон України «Про охорону атмосферного повітря» і має відшкодувати шкоду в сумі 900 тисяч гривень

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча оштрафували за забруднення атмосфери. Про це повідомили в прес-службі Донецької обласної прокуратури. 

«Прокуратурою Донецької області до господарського суду Запорізької області пред’явлено позов в інтересах держави в особі Донецької обласної ради, Маріупольської міської ради, Державної Азовської морської екологічної інспекції до Публічного акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» про стягнення шкоди, заподіяної державі внаслідок забруднення атмосферного повітря», — сказано в повідомленні. 

У ході судового розгляду встановлено, що комбінат виробляв викиди в атмосферу в кількості, що перевищує гранично допустиму норму. Тим самим підприємство порушило закон України «Про охорону атмосферного повітря» і має відшкодувати шкоду в сумі 900 тисяч гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+