Слухати

У Skype заявили, що проблема знайдена

21 вересня 2015 - 19:57
Що саме стало причиною перебоїв у роботі — наразі невідомо
У Skype заявили, що проблема знайдена / Новини на Громадському радіо

Проблему, через яку сьогодні стався збій у роботі відео-месенджера Skype по всьому світу, знайдена. Про це йдеться  в офіційному твіттері Skype.

В повідомленні говориться, що адміністрація працює над усуненням проблеми.

В Skype не уточнюють, що саме стало причиною перебоїв, і як скоро вони будуть вирішені. Як раніше повідомляли ЗМІ, сьогодні «лягли» сервери Skype. Користувачі з усього світу писали в соціальних мережах, що не можуть здійснювати дзвінки чи змінювати статус. В компанії також заявляли, що наразі для повідомлень доступна веб-версія сервісу, хоча проблему зі статусами та роботою чатів вона не вирішує.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+