Слухати

У Запорізькій області план шостої мобілізації виконали на 82 відсотки / Новини на Громадському радіо

У Запорізькій області план шостої мобілізації виконали на 82 відсотки

21 вересня 2015 - 16:27
Днями на раді оборони Запорізької області були підбиті підсумки шостої хвилі мобілізації

Про це 21 вересня під час прес-конференції заявив заступник військового комісара Запорізької області Михайло Логвінов.

Шоста хвиля часткової мобілізації тривала в Україні з 19 червня по 17 серпня. За цей час до війська було мобілізовано 1385 запоріжців, що склало лише 82 відсотки від запланованої кількості військовослужбовців. Не дивлячись на далекий від стовідсоткового показник, Михайлов Логвінов зазначив, що у Генштабі проведення шостої хвилі мобілізації у Запорізькій області визнали успішним.

«Як зазначив начальник Генштабу, головнокомандувач збройних сил України, Запорізька область в цілому увійшла в трійку кращих областей України за проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів», — зазначив Логвінов.

Також воєнком додав, що в Запорізькій області починається призов на строкову службу «Осінь-2015», у рамках якого лави Збройних Сил поповнять ще 600 запоріжців віком від 20 до 27 років. Перша відправка призовників відбудеться 7 жовтня.

Максим Щербина з Запоріжжя для «Громадського радіо» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+