Слухати

«Вони стріляють з усіх практично видів зброї», — боєць в Мар'їнці

21 вересня 2015 - 14:32
Військові говорять, що проти них продовжують працювати снайпери та гранатометники
 «Вони стріляють з усіх практично видів зброї», — боєць в Мар’їнці / Новини на Громадському радіо

В Мар’їнці встановлене відносне перемир’я, яке діє в умовах партизанської війни. Про це йдеться у відео «Військового телебачення України», що було відзняте на позиціях українських військових в Мар’їнці.

«В ночное время надо наблюдать в основном за этим участком дороги. Почему, потому что с той стороны может выскочить РПГист, который может выскочить неожиданно и просто сделать один выстрел. Они так делают, используя заросли с целью подобраться к нам сюда в темноте. Но у нас средства наблюдения есть, то мы их опережаем», — говорить один з військових.

Бійці повідомляють, що проти них продовжують працювати снайпери і гранатометники. 

«Ми тут працювали нагорі, перекриття робили. Залишилось хвилин 5, закинути просто мішки і все. І снайпер стрільнув. Вони собі дозволяють стріляти з усіх практично видів зброї», — впевнений боєць з позивним «Жук».

«А вони в «зєльонці» робили позиції, ми їх не чіпали. Вони ходили, «прівєт» нам показували. Вони нам віддячили», — доповнює його побратим.

Військові впевнені, що серед місцевого населення є корегувальники.

«Вони заложують нас, я це чудово знаю. Вони коректують вогонь на нас. Вони, бо ніхто інший. Була в нас ситуація — вони чітко скорегували вогонь. Чиста випадковість, що там не було людей. По телефонах, їх чоловіки, сини працюють там. А вони розвідують для них», — говорить на відео інший військовий.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+