Слухати

«Київенерго» їздить по мікрорайонам столиці і запрошує укладати прямі угоди / Новини на Громадському радіо

«Київенерго» їздить по мікрорайонам столиці і запрошує укладати прямі угоди

22 вересня 2015 - 14:11
В «Київенерго» наголошують, що укладання прямих угод не є обов’язковим для всіх, але додають, що це зручно, і особливо вигідно для тих, хто споживає мало електроенергії

В «Київенерго» придумали, як зарадити довжелезним чергам клієнтів, і запускають проект мобільних пересувних центрів обслуговування. Тепер в зазначений день на своєму мікрорайоні можна укласти договір з компанією, написати заяву на лічильник чи подати документи на субсидію.

«Консультации по всем первичным вопросам касательно обслуживания как по электроэнергии, так и по теплу, сдать или оформить документы на заключение договора по электроэнергии, по горячей воде и отоплению, подать заявление на опломбировку счетчика и подать пакет документов на оформление льгот», — перераховує список послуг мобільних центрів комерційний директор «Київенерго» Євген Бушма.

z4itccaehng.jpg

Євген Бушма
Євген Бушма

Мобільні центри обслуговування впроваджують в Києві після того, як рік назад, через зміну законодавства, енергопостачальними набули статусу виконавця послуг для населення. Це змусило розпочати інтенсивну роботу укладення прямих договорів з клієнтами, без посередників.

За словами представника «Київенерго», переоформлення не є обов’язковим для всіх. Перепідписується договір тоді, коли щось змінюється в квартирі, наприклад, власник квартири, або квартира перестає платити ЖЕКу, а починає переходити на прямий договір.

 «Нет специальной задачи всем прийти и заключить договора. От этого не меняются наши права, обязанности или тарифы, все в таком же формате работает. Есть ситуации, например, когда меняются счетчики  на горячую воду, или устанавливаются. Вот тогда нужно обращаться, писать заявление на переопломбировку этих счетчиков, подписывать договор. Мы в свою очередь, принимая весь город на обслуживание, не ставили никаких дополнительных условий срочно всех переопломбировать или что-то поменять. Таких условий нет», — запевнив Євген Бушма.

За його словами, в тарифній сітці від «Київенерго» існує три блоки, тож, для клієнтів, які споживають мало електроенергії, радить переходити на прямі послуги, щоб платити 45 коп., а не по 75 коп., як це відбувається через ЖЕКи.

elektroenerg1.jpg

Тарифи на електроенергію за обсягами споживання
Тарифи на електроенергію за обсягами споживання

Дізнатися, коли ЦОК приїде на який район, можна на сайті або ж з повідомлень, що розклеюються на будинках за тиждень до приїзду ЦОКу.

loo8jlo0yf8.jpg

Центр обслуговування клієнтів (ЦОК)
Центр обслуговування клієнтів (ЦОК)

В «Київенерго» також розповідають, що на сайті є особистий кабінет по електроенергії — свого роду персональний центр розрахунків. Людина може подивитись, скільки вона споживає електроенергії, сплатити рахунки, внести покази свого лічильника.

Своїми враженнями від мобільних центрів діляться клієнти. Літні люди більш схильні до критики ідеї.

«Люди стоять, зовсім не знають специфіки цього питання. Консультантів майже немає. Люди не мають спеціальних знань, щоб компетентно роз’яснити людині, як це робиться. Палаточку поставили, і считають, що вони велику справу роблять. Не можна так робити. Прилади обліку ще не працюють в багатьох будинках. Маса проблем. І все покладене на пересічного громадянина», — розповідає Володимир Рекавець.

«Не дают спокойно жить. Зачем это надо? Все понятно, но зачем. Тут у меня три десятка бумаг и почти на все надо копии делать. И еще на горячую воду, холодну, еще не знаю на что. Очередь большая. Но надо идти домой, заявление писать. Ну я спросила, когда они еще здесь будут, короче здесь больше они не будут», — ділиться Галина Федорівна.

twr1klmccq4.jpg

Киянка Галина Федорівна
Киянка Галина Федорівна

Міла Мороз з Києва, спеціально для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+