Слухати

У Костянтинівці проти директора школи порушили кримінальне провадження / Новини на Громадському радіо

У Костянтинівці проти директора школи порушили кримінальне провадження

22 вересня 2015 - 18:53
У школі начебто були оформлені два нічних сторожа, а насправді ці люди там не працювали

Директор ЗШ1 Олександр Мережко вже двічі був у суді, давав свідчення, каже, що це наклеп на нього.

«Обвинувачення є, вони висунуті, але підстав немає і є докази того, що цього не було…», — говорить Олександр Мережко і запевняє, що у його школі немає «мертвих душ».

olga_barabash_0.jpg

Ольга Барабаш
Ольга Барабаш

Керівник Костянтинівських освітян Ольга Барабаш зазначає: за технічний персонал, що працює у школах, персональну відповідальність несе директор кожної окремої школи, саме він підписує і ставить зміни, які потім передає на затвердження в управління освіти.

«Взагалі, контроль покладається на директора. Директор є економічною одиницею, ми контролюємо лише перерахування коштів. А табель заповнює директор школи разом із завідуючим господарством. Вони контролюють відвідування людей, саме вони несуть особисту відповідальність за ці речі. Управління освіти зараз не контролює, як директор набирає собі технічний персонал: сторожів, прибиральників».

Наразі суд триває, остаточне рішення може бути оголошене найближчим часом. Справа розглядається Костянтинівським міськрайонним судом.

До речі, це та школа, яку на початку навчального року так активно відстоювали батьки, виступаючи проти її оптимізації і посилаючись на те, що постраждає український навчальний заклад. Перевірка департаменту освіти, яка відбулася три дні тому, засвідчила: реально у класах нарахували 40 учнів (на початку року директор озвучував цифру 140). Також на стіні у холі навчального закладу був намальований портрет Леніна, який цими вихідними замалювали.

Наталя Поколенко з Костянтинівки для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+