Слухати

Комбата, якого звинувачують в отриманні мільйона, відпустили

23 вересня 2015 - 18:50
В Одесі розпочався судовий процес над комбатом 28 окремої механізованої бригади Володимиром Пушкарем
Комбата, якого звинувачують в отриманні мільйона, відпустили / Новини на Громадському радіо

В Одесі розпочався судовий процес над комбатом 28 окремої механізованої бригади Володимиром Пушкарем. Його звинувачують у отриманні хабара в сумі 1 100 000 гривень за незаконне перетинання лінії розмежування з «ДНР» 9-ти вантажівок та одного мікроавтобусу з продуктами. В Приморському суді йому зачитали обвинувачення.

«Прийняв останню пропозицію від неустановлених судовим розслідуванням осіб, які бажали перемістити з використанням вантажного автомобільного транспорту харчові продукти поза визначеним вищевказаним порядком в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України про надання неправомірної вигоди у сумі 1 мільйон 100 тисяч гривень, тобто у особливо великому розмірі за вчинення дій з використанням наданої влади чи службового становища», — сказав прокурор.

Володимир Пушкар свою провину не визнає та запевняє, що отримані слідством дані, невірні.

«Які можуть в мене бути тісні стосунки з підрозділами «ЛНР», «ДНР», якщо я против них воюю? Мова про контрабанду не йшла. Гроші я не отримував, не знаю», — стверджує підозрюваний.

12 042 230_508 604 159 303 692_1 742 609 753_n_0.jpg

Суд над комбатом 28 бригади Володимиром Пушкарем
Суд над комбатом 28 бригади Володимиром Пушкарем

Не вірять в провину свого комбата і бійці батальйону. Підтримати свого комбата з полігону Широкого Лану приїхало близько 100 бійців. Вони разом з волонтерами ледве помістилися у залі для судових засідань.

byci_pryyshly_pidtrymaty_pobratyma.jpg

Бійці прийшли підтримати побратима
Бійці прийшли підтримати побратима

Василь Дудко демобілізувався 5 вересня і запевняє: його командира звинувачують для відводу очей.

«Нет ни аудио (как обычно при оперативном задержании есть аудио, есть видео, фотофиксация). Нет ничего. Кроме каких-то бумажек и каких-то непонятных показаний. По этому обвинения эти просто-напросто — слить. Не смогли убрать — значит сольем», — впевнений боєць.

Засідання тривало 2 дні. В перший день Володимиру Пушкарю не змогли обрати запобіжних захід — прокуратура не навела аргументів, які б впевнили суддю назначити утримання під вартою. Тому об’явили перерву. Наступного дня суд над Володимиром Пушкарьом повинні були поновити о 12.30. Проте два судді взяли самовідвід і засідання почалося о пів на четверту. Через те, що обвинувачення серйозне, а адвокат наполягав на допиті свідка, частину засідання провели за закритими дверима. Вже близько шостої після наради суддя дозволив зайти бійцям та пресі. Та проголосив ухвалу: відпустити Володимира Пушкаря на час судового слідства під особисті забов’зання з’являтися до слідчого за його викликом.

Ганна Снєгіна з Одеси для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+