Слухати

 В малих містах України з’являться «місцеві шерифи», — А. Яценюк / Новини на Громадському радіо

В малих містах України з'являться «місцеві шерифи», — А. Яценюк

23 вересня 2015 - 18:29
Для цієї програми уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень

МВС розпочало вже програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах. Про це повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у середу, 23 вересня, на виїзному засіданні уряду в Полтаві, передає Українська правда

«Це програма «українського шерифа», — наголосив Яценюк. — На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські — не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина».

«Ці так звані українські шерифи повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім’ю на своїх дільницях в маленьких містечках, в селах, в районних центрах», – підкреслив прем’єр.

Для цієї програми уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень.

За словами Арсенія Яценюка, коштами на Національну поліцію як на поточний, так і на наступний рік допомагають Сполучені Штати Америки, Канада та країни-члени Європейського Союзу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+