Слухати

Жителі прифронтових міст Луганщини не можуть отримати статус переселенця

23 вересня 2015 - 16:32
Жителі прифронтових міст, які знаходяться на території, підконтрольній українській армії не мають законодавчого права отримати статус переселенця і оформити соціальну допомогу
Жителі прифронтових міст Луганщини не можуть отримати статус переселенця / Новини на Громадському радіо

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Ольга Лішик. Зокрема йдеться про жителів Станиці Луганській, Попасної і Щастя.

lyshyk.jpg

Ольга Лішик Фото: donbass.comments.ua
Ольга Лішик Фото: donbass.comments.ua

«Є така правова колізія — в розпорядженні Кабінету міністрів України від 18 лютого 2015 року, там були внесені зміни. Це — постанова № 10 805Р від 07.11.2014. Так в лютому були внесені зміни щодо лінії розмежування. У Донецькій області ця лінія розмежування є, а в Луганській області вона відсутня», — розповіла Ольга Лішик.

Через те, що не визначена лінія розмежування, говорить Ольга Лішік, жителі прифронтових міст, чиє майно постраждало від обстрілів і хто був змушений покинути свій будинок, не можуть отримати статус переселенця.

Про цю проблему знають і в Кабінеті Міністрів, і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк — відповідні листи до них були направлені з боку військово-цивільної адміністрації, але реакції на них досі не було.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+