Слухати

Нова поліція в Харкові склала присягу / Новини на Громадському радіо

Нова поліція в Харкові склала присягу

26 вересня 2015 - 15:31
Від сьогодні вулиці Харкова патрулюватиме нова поліція. На вірність українському народу присягнули близько 800 поліцейських

Дійство відбувалося на площі Свободи перед будівлею обласної Адміністрації. 

_dsc0903.jpg

Нова поліція склала присягу на найбільшій площі Європи - Площі Cвободи
Нова поліція склала присягу на найбільшій площі Європи — Площі свободи

11 219 307_1 915 072 775 383 727_2 514 673 814 331 746 974_n.jpg

Присягу склало близько 800 поліцейських
Присягу склало близько 800 поліцейських

Прем’єр–міністр України, Арсеній Яценюк поздоровив харків’ян з новою поліцією та запевнив, що тепер на вулицях Харкова буде безпечніше.

«Зараз на цій площі зібралось майже 8 сотень нових українських харківських поліцейських. Це молоді дівчата та хлопці, які прийняли для себе рішення міняти країну. Кожен з них раніше в житті займався зовсім іншими справами, але вони зробили для себе вибір, вибір захищати кожну людину, яка знаходиться на цій прощі, вибір служити українському народу. Вони змінили своє життя для того, щоби кожен, хто ходить вулицями Харкова був певен, що це безпечно», — сказав Арсеній Яценюк.

В свою чергу Міністр внутрішніх справ України, Арсен Аваков попросив жителів міста підтримати нову поліцію та висловив надію, що в Харкові буде найкраща українська поліція.

«Полиция – это ритм порядка, в котором каждый из нас может быть. Это очень важно, чтобы мы знали, что на улице стоит не человек, который привык крышовать и пресовать, а человек, который будет служить и защищать. Поэтому, я рассматриваю новую харьковскую полицию, как еще один стимул к тому, чтобы мы все вместе двигались вперед. Сегодня мы начинаем новый проэкт для нашего города, сегодня эти ребята дадут нам новый импульс и я прошу вашей поддержки. Уверен, что в Харькове будет самая лучшая украинская полиция», — запевнив Арсен Аваков.

_dsc0898.jpg

Патрулювати вулиці міста нава поліція почне о 22:00
Патрулювати вулиці міста нава поліція почне о 22:00

«Громадському  радіо» вдалося поспілкуватися з інспектором патрульної служби Харкова Анастасією Рибіною, яка розповіла, як вона вирішила стати поліцейським.  

_dsc0937.jpg

Інспектор патрульної служби Анастасія Рибіна
Інспектор патрульної служби Анастасія Рибіна

«Я сама з Донецької області, Краснолиманського району, але навчалася в архітектурно-будівельному університеті, і працювала не за фахом, працювала у торгівлі. Хочеться змін, хочеться бачити майбутнє, бачити наше завтра, бути в ньому впевненим. Хто, як не ми!» – сказала Анастасія Рибіна.

Також інспекторка патрульної служби запевнила, що незважаючи на короткий термін навчання та підготовки, знань для виконання своїх обов’язків вистачить, і нова патрульна служба буде гідно захищати Харків.

«Наших знань вистачить для того, щоб навчатися далі, трудитися далі, бути чесними і виконувати свої обов’язки. Для своїх обов’язків у нас знань вистачить, не хвилюйтеся», – запевнила Анастасія Рибіна.

На найбільшій площі Європи – площі Свободи, зібралися харків’яни, щоб привітати нових поліцейських, які своєю службою мають принести порядок та безпеку Харкову. Після урочистостей з нагоди присяги поліціянти вирушили до своїх частин, і о 22:00 розпочнуть своє перше патрулювання, яке триватиме 12 годин.

_dsc0895.jpg

Харків'яни привітали нову поліцію
Харків’яни привітали нову поліцію

Катерина Кадер з Харкова для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+