Слухати

Під АП провели «Фестиваль бюрократичної лапші»

26 вересня 2015 - 12:39
Активісти виступили проти корупції в оточенні президента
Під АП провели «Фестиваль бюрократичної лапші» / Новини на Громадському радіо

Мітингувальники заявили, що підозрюють депутата від БПП Ігоря Кононенка у регулярному виводі з країни мільярдів гривень з держбюджету.

«Ми подали лист і докази, що пан Кононенко виводить за день в офшори більше грошей, ніж за місяць іде на армію, чекаємо вже більше 2 тижнів, а відповідь була тільки «ми розбираємось», — каже Віра Савченко, сестра Надії Савченко.

vira_savchenko_0.png

Віра Савченко
Віра Савченко

«Я не думаю, що президент захищає систему, просто важко її поміняти, і ми хочемо у цьому йому допомогти. Ми не проти президента, ми проти системи. Він або стає на бік народу, або він вбудовується в систему», — додає Віра Савченко.

lapsha.png

Мітингувальники варять «лапшу для АП і ГПУ»
Мітингувальники варять «лапшу для АП і ГПУ»

Підтримати акцію також прийшли волонтери, які допомагають армії.

«Ми прийшли підтримати волонтерів в їхньому намірі доказати нашій владі, що треба щось робити, а не тільки лапшу на уши людям привішувати», — розсповіла  Ганна Квітницька, волонтерка «Батальйону Сітка».

Як пояснює пані Ганна, організація виконує конкретну роботу, у тому числі безкоштовно плете маскувальні сітки для війська.

«За год мы изготовили сеток более чем 12 тыс. кв. м. Это сэкономило государству, армии 1,5 млн. гривен. И мы это делали совершенно бесплатно, за счет благотворительности», — додає чоловік пані Квітницької Олександр.

kvitnytsky.jpg

Подружжя Квітницьких на акції
Подружжя Квітницьких на акції

Волонтери обурені, що поки вони тяжко працюють для країни, деякі високопосадовці черпають гроші із бюджету:

«Представьте себе, есть эти 1,5 млн. сэкономленные за год, а в то время миллиарды выводятся через оффшоры через различные коррупционные схемы. Тогда в чем смысл нашей работы?», —запитує Олександр. 

lapsha.jpg

Активісти з «лапшею»
Активісти з «лапшею»

Попри прохання мітингувальників, жоден представник Адміністації Президента не вийшов зустрітися з ними.

У телефонній розмові з «Громадським радіо» помічник народного депутата Кононенка Василь Лісовий сказав, що на його думку, «скарги не відповідають дійсності», і він «такої дурні не чув».

Кароль Лучка, з Києва, спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+