Слухати

Біг завжди заряджає — учасник півмарафону в Києві

27 вересня 2015 - 11:01
У неділю в центрі столиці проходить Wizz Air Kyiv City Marathon 2015 — забіги на 42 км (на пару з кимось по 21 км), а також на 10 км, 5 км, 2 км та дитячі естафети
Біг завжди заряджає — учасник півмарафону в Києві / Новини на Громадському радіо

З початком марафону в Києві пішов дощ.

dsc06514.jpg

Бігуни на старті
Бігуни на старті

Як повідомляють організатори, у першому забігу напівмарафону ( 21км ) взяли участь близько 600 людей.  

Олександр Рябко біжить марафон на пару з дівчиною: вона перший 21 кілометр, він — наступний півмарафон. Хлопець займається спортом вже 3 роки. Але біг для нього —  хобі, по життю він є музикантом, вокалістом групи «Маестро Лінкольн».

«Особисто я роблю це для того, щоб підтримувати гарне самопочуття. Біг він завжди заряджає. Для мене це така медитативная якась штука. Ти біжиш, думаєш про свої проблеми і знаходиш рішення. Це дуже кльова можливість абстрагуватись», — розповідає бігун. 

dsc06552.jpg

учасник забігу на 21 км Олександр Рябко
учасник забігу на 21 км Олександр Рябко

Інна Галущенко бігає кожного дня. В повсякденному житті дівчина шиє сукні, має власний бренд одягу.  Дівчина вже вдруге бере участь у забігах, сьогодні пробігла 5 кілометрів.

«Это очень круто. Тяжело бежать, когда идет дождь. Холодные капли. Дорога ввехрх-вниз тоже требует сгруппироаться. Теперь я хочу попробовать бежать 10 км, развиваться в этом направлении», — розповідає дівчина.

dsc06572.jpg

учасниця забігу в 5 км Інна Галущенко
учасниця забігу в 5 км Інна Галущенко

Бігун Юрій прийшов на марафон з другом, разом бігтимуть 21 км. Юрій (на фото зліва) працює інтернет-маркетологом, півроку займається тріатлоном.

«Бегаю только полгода. До этого я не занимался никаким спортом, максимум играл в баскетбол в школе. Бегу первый свой полумарафон», — ділиться учасник забігу.

dsc06556.jpg

Хлопці налаштовані бігти 21 км
Хлопці налаштовані бігти 21 км

Київський марафон продовжуватиметься аж до вечора. Детальний розклад можна подивитись на офіційній групі заходу в соцмережі.

dsc06517.jpg

Вболівальники збираються вздовж доріжки марафону
Вболівальники збираються вздовж доріжки марафону

dsc06512.jpg

Медики напоготові
Медики напоготові

dsc06546.jpg

На старт, увага, марш!
На старт, увага, марш!

dsc06513.jpg

Напівмарафон
Напівмарафон

dsc06520.jpg

Глядачі можуть спостерігати на екранах, що відбувається на дистанції
Глядачі можуть спостерігати на екранах, що відбувається на дистанції

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+