Слухати

Сьогодні в Росії пройде несанкціонований Марш Миру

27 вересня 2015 - 08:23
Організатори в соцмережах повідомляють, що мітинги в Москві та Санкт-Петербурзі не узгоджені з владою, тож ймовірні затримання активістів
Сьогодні в Росії пройде несанкціонований Марш Миру / Новини на Громадському радіо

В неділю, 27 вересня, в Росії заплановані акції «Марш Миру» в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Воронежі, Саратові, Єкатеринбурзі.  Організатори в соцмережах повідомляють, що мітинг в Москві та Санкт-Петербурзі не узгоджений з владою, тож ймовірні затримання активістів.

 

Головне повідомлення мітингу: «Ні» війні з Україною. Організатори називають російську агресію злочином проти українського та російського народів. Про це зазначається в групах події. Активісти планують брати з собою українську символіку.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+