Слухати

В Костянтинівському районі перепахали трактором поле коноплі

28 вересня 2015 - 10:17
Поблизу села Артемівка Костянтинівського району правоохоронці знайшли ділянки з коноплею
В Костянтинівському районі перепахали трактором поле коноплі / Новини на Громадському радіо

konopli_2_0.jpg

Поле коноплі
Поле коноплі

Під час проведення оперативних заходів поблизу села Артемівка Костянтинівського району співробітниками міського відділу  міліції та СБУ було виявлено дві ділянки з коноплями загальною площею 0,3 га — розповів  начальник міліції Володимир Гончаров.

«Информация подтвердилась, обнаружили поле конопли, внесли этот факт в единый реестр досудебных расследований», — заявив він.

На місці були відібрані зразки конопель для проведення експертизи, яка підтвердила  приналежність рослин до наркотичної сировини. Дана ділянка конопель була перепахана трактором. 

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+