Слухати

Кабмін доручив створити базу даних поховань учасників АТО

29 вересня 2015 - 19:51
Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо увічнення пам'яті захисників України на період до 2020 року
Кабмін доручив створити базу даних поховань учасників АТО / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на сайті «Інтерфакс-Україна».

З додатку до розпорядження уряду № 998-р від 23 вересня 2015 року випливає, що Кабмін доручив Українському інституту національної пам’яті, Міноборони, МВС, Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінрегіону, Мінсоцполітики, а також облдержадміністраціям та КМДА протягом 2015 року створити базу даних поховань загиблих (померлих) осіб, які брали участь у захисті України під час проведення антитерористичної операції.

Також український уряд доручив протягом 2015-2016 років створити інтернет-сторінку, на якій буде розміщуватись інформація щодо Національного меморіалу «Герої не вмирають», із зазначенням місць поховань воїнів, які брали участь у захисті України під час АТО.

Крім того, протягом 2015-2018 років за дорученням уряду повинні бути споруджені Український національний пантеон у Києві та Національне військове меморіальне кладовище.

З цією метою Кабмін доручив розробити і затвердити єдиний зразок надгробку на могилі бійців, які брали участь у АТО

Також Кабмін доручив обласним та Київській міській держадміністраціям розробити і затвердити у місячний термін регіональні плани заходів щодо увічнення пам’яті захисників України і забезпечити їх виконання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+