Слухати

У Слов’янську на горі Карачун з’явиться нова телевежа

29 вересня 2015 - 12:30
Свою телевізійну вежу Слов’янську віддасть одне з міст України
У Слов’янську на горі Карачун з’явиться нова телевежа / Новини на Громадському радіо

Про це 28 вересня в ході зустрічі з учасниками «Української миротворчої школи» розповів радник міністра з питань інформаційної політики Олександр Бригинець. Зараз, за словами радника міністра, телетрансляцію у Слов’янську забезпечує військова телевежа «Сосна»:

«Ви ніколи не побачите таку маленьку, тоненьку вишку з такою кількістю розпорок, тому що це військова вежа «Сосна», але вона вдосконалена, поширена, посилена».

viyskova_vezha_sosna_shcho_vede_teletranslyaciyu_u_slovyansku.jpg

Військова вежа «Сосна», що веде телетрансляцію у Слов’янську
Військова вежа «Сосна», що веде телетрансляцію у Слов’янську

Щоб поставити таку ж вежу, як була раніше, додає Олександр Бригинець, треба провести експертизу фундаментів попередньої вежі:

«Якщо виявиться, що фундаменти не постраждали, то одне з українських міст, вже відомо яке, але я не вповноважений про це говорити, передає свою вежу і її встановлюють. Буде вежа майже сама як була — з тієї ж системи, кріплення підходить, все підходить».

Великим досягненням, на думку представника прес-центру АТО Валентина Буряченка, є те, що до робіт підключаються й місцеві підприємці:

«Дуже символічно, що на цьому місці зараз видають комплекти супутникового телебачення, які ми встановлюємо на наші взводні і ротні опорні пункти, аби наші солдати дивились не «сепар-ТВ», а наші теплі українські сюжети і передачі».

Нова вежа, за словами радника міністра з питань інформполітики, перед встановленням має пройти капітальний ремонт-огляд і реконструкцію. До цього, зазначає Олександр Бригинець, також прагнуть залучитися місцеві підприємці.

Катерина Колмикова зі Слов’янська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+