Слухати

У школах Слов’янська запровадили національно-патріотичне виховання

30 вересня 2015 - 17:49
Про розвиток національно-патріотичного руху у Слов’янську «Громадському радіо» розповіла адміністратор відділу освіти Слов’янської міської ради Надія Чиркова
У школах Слов’янська запровадили національно-патріотичне виховання / Новини на Громадському радіо

«Зараз вперше в місті ми втілили в життя проект, який об’єднує всі національно-патріотичні гуртки і клуби в кожному загальноосвітньому закладі. Назвали його пласт «Велика гра». Згідно цього проекту в кожному навчальному закладі було створено гуртки, клуби, об’єднання національно-патріотичного спрямування», — поділилася Надія Чиркова.

nadiya_chyrkova.jpg

Надія Чиркова (з мікрофоном)
Надія Чиркова (з мікрофоном)

В позанавчальний час діти Слов’янська будуть займатись малюванням, туризмом та декоративно-прикладним мистецтвом патріотичного характеру, але лише за бажанням. Також програма буде включати військово-патріотичне виховання.

«На даний час вирішується питання щодо відновлення шефства військових частин над шкільними закладами», — розповів заступник керівника штабу АТО Костянтин Соколов.

kostyantyn_sokolov_0.jpg

Костянтин Соколов
Костянтин Соколов

Катерина Колмикова зі Слов’янська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+