Слухати

«ДНР» звинувачує бізнесмена Курченка в розкраданні «держкоштів республіки»

01 жовтня 2015 - 17:06
Після введення так званих «санкцій» проти Курченка у «ДНР» порушили проти нього «кримінальну справу»
«ДНР» звинувачує бізнесмена Курченка в розкраданні «держкоштів республіки» / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє сепаратистський сайт «ДАН».

Курченко звинувачують у розкраданні коштів з бюджету «республіки». Бойовики стверджують, що саме його обман привів до катастрофічної нестачі палива на окупованій частині Донецької області влітку 2015 року, а збиток склав десятки мільйонів гривень.

«Внаслідок проведених правоохоронцями заходів було встановлено, що дії компанії Курченка, що взяла на себе зобов’язання з постачання ПММ у «ДНР», не тільки привели «Республіку» до паливного колапсу в середині 2015 року, але завдали шкоди підприємницькому сектору. Компанія Курченка зібрала з заправних комплексів «ДНР» передоплату за майбутні поставки бензину та ПММ на мільйони гривень, однак поставки палива, передбачені договором, здійснені не були», — говориться в повідомленні «прокуратури ДНР».

Нагадаємо, МВС України підозрює компанії Курченка в розкраданні 33 тис. тонн бензину «Нафтогазу України», який був переданий їм на зберігання. 23 квітня 2014 Курченко був оголошений у міжнародний розшук. За фактом відмивання грошей на рахунках компаній «ETEK Gas Trading & Supply SA» та «VETEK Trading SA» проти бізнесмена порушила кримінальну справу і прокуратура Швейцарії.

Раніше ватажок бойовиків «ЛНР» Ігор Плотницький заборонив в’їзд Курченко до «ЛНР» з тієї ж самої причини — зрив постачання нафтопродуктів на підконтрольну бойовикам частину Луганської області. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+