Слухати

Київський окружний суд заборонив діяльність двох комуністичних партій

01 жовтня 2015 - 13:25
Також рішенням суду припиняється діяльність ще однієї організації — Комуністичної партії робітників і селян
Київський окружний суд заборонив діяльність двох комуністичних партій / Новини на Громадському радіо

Вчора, 30 вересня, Київський окружнй адміністративний суд заборонив діяльність Комуністичної партії України (оновленої) та Комуністичної партії робітників і селян. Про це повідомляє прес-служба відомства: 

«Окружним адміністративним судом міста Києва прийняті рішення по справам за позовами Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України (оновленої) та Комуністичної партії робітників і селян  про припинення діяльності політичної партії, якими позовні вимоги задоволені в повному обсязі та припинено діяльність вказаних партій», — сказано в повідомленні. 

Оскільки Комуністична партія України оскаржила наказ Міністерства юстиції України, то розгляд справи за позовом Мінюсту до КПУ про припинення її діяльності призначено на 8 жовтня 2015 року, інформує прес-служба. 

В травні 2015-го року Верховна Рада України прийняла закон про декомунізацію, зокрема ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+