Слухати

МЗС Польщі не давало віце-прем'єру Криму Полонському візу на в'їзд до республіки

01 жовтня 2015 - 10:20
В ОБСЄ в Варшаві заявили, що Полонський представився їм як громадський активіст і саме так позиціонував себе на коференції
МЗС Польщі не давало віце-прем’єру Криму Полонському візу на в’їзд до республіки / Новини на Громадському радіо

Міністерство закордонних справ Польщі не видавало візи так званому віце-спікеру незаконно анексованого Криму Дмитру Полонському. Про це «Громадському радіо» повідомили у службі відомства. За їх словами, компетентним органом є польска прикордонна служба і МЗС, в такому разі, не відповідає за дозвіл на в’їзд кримського чиновника.  

Також в ОБСЄ в Варшаві заявили, що Полонський представився їм як громадський активіст і саме так позиціонував себе на коференції.

Також відомо, що він потрапив на конференцію ОБСЄ у Варшаві обманом, змінивши кілька літер у написанні свого прізвища англійською мовою. Про це повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця:

«Представник Криму зареєструвався на конференції ОБСЄ як член громадської організації, а для внутрішнього вжитку в Росії і для жителів Криму він є віце-прем’єр-міністром, міністром інформації. Насправді, він обдурив усіх, оскільки при реєстрації (на форумі – ред.) і при в’їзді до Польщі він змінив своє прізвище лише для того, щоб потрапити на цей міжнародний форум», — наголосив Дещиця.

Нагадаємо, 30 вересня так званий віце-прем’єр Криму Дмитро Полонський приїхав до Польщі на оглядову конференцію Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, який проходить у Варшаві.

Кримським ЗМІ Дмитро Полонський заявив, що його виступ на конференції заблокували і не хотіли його реєструвати. 

Як повідомив «Громадському радіо» перший заступник прокурора АР Криму Назар Холодницький, так званому віце-прем’єру Криму Полонському пред’являть підозру в сепаратизмі

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+