Слухати

Після винесення вироку Савченко може повернутися до України, — адвокат

01 жовтня 2015 - 17:54
Адвокат Надії Савченко Микола Полозов вважає, що судовий процес над Надією Савченко триватиме недовго, і не виключає, що незабаром після винесення вироку Надія зможе повернутися до України
Фото: bm.img.com.ua //

Про це він розказав журналістам під час перерви на судовому засіданні.

«Действительно, здесь ее осудят. Но держать ее здесь российской стороне смысла нет. Ее не для того выкрадали, чтобы она в колонии где-то здесь находилась. Задача была провести большой пропагандистский процесс, осудить ее и выгнать», — пояснив Микола Полозов.

Своє припущення адвокат Надії Савченко обґрунтовує тим, що у Росії в даний час змінився вектор інтересу в політиці.

«Я думаю, что быстрее, учитывая, что в принципе Россия не заинтересована, чтобы тянуть это дело дальше, потому что сменился вектор интересов. Обращены взоры российской власти на Сирию», — висловив свою думку адвокат Надії Савченко Микола Полозов.

Якщо ж Надія Савченко все-таки опиниться в Україні, засудити її буде вкрай складно, стверджує Микола Полозов. По-перше, тому що вона народний депутат, по-друге — член ПАРЄ.

Також раніше повідомлялося, ще один адвокат Надії Марк Фейгін радить українській стороні погоджуватись на екстрадицію льотчиці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+