Слухати

Після винесення вироку Савченко може повернутися до України, — адвокат

01 жовтня 2015 - 17:54
Адвокат Надії Савченко Микола Полозов вважає, що судовий процес над Надією Савченко триватиме недовго, і не виключає, що незабаром після винесення вироку Надія зможе повернутися до України
Після винесення вироку Савченко може повернутися до України, — адвокат / Новини на Громадському радіо

Про це він розказав журналістам під час перерви на судовому засіданні.

«Действительно, здесь ее осудят. Но держать ее здесь российской стороне смысла нет. Ее не для того выкрадали, чтобы она в колонии где-то здесь находилась. Задача была провести большой пропагандистский процесс, осудить ее и выгнать», — пояснив Микола Полозов.

Своє припущення адвокат Надії Савченко обґрунтовує тим, що у Росії в даний час змінився вектор інтересу в політиці.

«Я думаю, что быстрее, учитывая, что в принципе Россия не заинтересована, чтобы тянуть это дело дальше, потому что сменился вектор интересов. Обращены взоры российской власти на Сирию», — висловив свою думку адвокат Надії Савченко Микола Полозов.

Якщо ж Надія Савченко все-таки опиниться в Україні, засудити її буде вкрай складно, стверджує Микола Полозов. По-перше, тому що вона народний депутат, по-друге — член ПАРЄ.

Також раніше повідомлялося, ще один адвокат Надії Марк Фейгін радить українській стороні погоджуватись на екстрадицію льотчиці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+