Слухати

Сьогодні почався осінній призов на службу в армії

01 жовтня 2015 - 14:04
Військовослужбовці строкової служби не будуть направлені в зону антитерористичної операції
Сьогодні почався осінній призов на службу в армії / Новини на Громадському радіо

З 1 жовтня в Україні починається осінній призов на строкову військову службу. Відповідне розпорядження було ухвалено Кабінетом Міністрів, передає УНІАН. Чисельність людей, які підлягають призову на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2015 року, становить 11 тисяч 6 осіб. Планується, що до Збройних сил буде направлено 5 тисяч 206 громадян, до Нацгвардії – 5 тисяч, а до Держспецтрансслужби – 800.

Строк служби в Збройних силах України змінено: призовники служитимуть 1,5 року, з вищою освітою – 1 рік. Про це повідомив спікер Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов. За його словами, щодо призовної кампанії не буде жодних нововведень. «Вона проходитиме як і в минулі роки», – сказав він.

Крім того, військовослужбовці строкової служби не будуть направлені в зону антитерористичної операції. 

Нагадаємо, 1 квітня 2015 року після майже півторарічної перерви в Україні поновили призов на строкову військову службу. Призовниками є придатні для цього за станом здоров’я громадяни України, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку (досі – 25-річного віку) і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Ще в травні президент України Петро Порошенко запевнив, що призовників не направлятимуть в зону проведення АТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+