Слухати

У дезертирстві військових під Іловайськом звинувачують ще одного бійця

01 жовтня 2015 - 19:54
На сьогодні у суді дезертирами вважають 22 українських військовослужбовців. Прокуратура говорить, що в них є достатньо доказів, щоб посадити хлопців до в'язниці
У дезертирстві військових під Іловайськом звинувачують ще одного бійця / Новини на Громадському радіо

На Волині відбувся суд над бійцями 51-ої бригади, яких звинувачують у дизертирстві. Справа триває вже більше року, і бійцям, які після Іловайська втекли на територію Російської федерації, а потім потрапили в полон до терористів, інкримінують статтю 307 КУ – самовільне залишення частини. Про це повідомляє журналіст «Громадського радіо» Аріна Крапка. 

1 жовтня до обвинувачених приєднався ще один боєць, який відкидає звинувачення та відмовляється від умовного терміну. 

Під час ознайомлення з документами в захисників виникло чимало питань щодо деяких із них. У військової прокуратури є 27 томів матеріалів справи, наступне засідання відбудеться 10 листопада 2015 року.

Як зазначив військовий прокурор Запорізького гарнізону Південного регіону Владислав Зубков, «в прокуратури є достатньо фактів, що підтверджують винуватість хлопців». Документи, які викликали сумнів захисників, будуть перевірені та представлені на наступному засіданні.

Як повідомляло раніше «Громадське радіо», 21 серпня на Волині відбулося засідання по справі 21 бійця, яких звинувачують у дезертирстві. Прокуратура наголошує на тому, що їх дії — це відмова від виконання обов’язків військової служби в бойовій обстановці. Однак сторона захисту говорить, що хлопці потрапили в Іловайський котел минулого року в кінці серпня, і частина з них, не маючи ані води, ні запасів їжі, намагалася втекти, рятуючи свої життя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+