Слухати

Вакансія на «Громадському радіо»: виконавчий продюсер проекту

01 жовтня 2015 - 15:51
«Громадському радіо» потрібен виконавчий продюсер проекту. Її/його очікує цікава й інтенсивна робота у якісному журналістькому колективі
Вакансія на «Громадському радіо»: виконавчий продюсер проекту / Новини на Громадському радіо

У обов’язки продюсера входитиме виробництво мультимедіа-продукту для поширення на власних передавачах і веб-сайті радіо (кілька ток-шоу і програм), а також виконання супровідних завдань щодо реалізації проекту (організація дослідження аудиторії, тощо).

Обіцяємо непросту роботу в цікавому творчому колективі, який виконує суспільно-корисну журналістську справу. Сподіваємося, що у вас є досвід виробництва на телебаченні або радіо, в інтернет-проектах та відповідна освіта.

Кандидат (чи кандидатка) на цю посаду має довести, що зможе інтенсивно працювати в складних виробничих умовах. Важливо вміти організовувати щоденні прямі ефіри, шукати відповідний персонал, працювати з бюджетами (в Excel) і звітністю.

Ключові характеристики потрібної нам людини: професійність, творчий підхід, швидкість мислення, відповідальність, пунктуальність, здатність працювати у команді. Англійська мова є плюсом.

Робота за угодою.

Надсилайте ваше резюме і супровідний лист на [email protected] з приміткою ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР ПРОЕКТУ до 5 жовтня 2015 року. На жаль, зможемо відповісти не усім кандидатам. В разі потреби ми можемо запитати рекомендаційні листи або контакти. Обов’язково зв’яжемося, якщо ваша кандидатура нас зацікавить.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+