Слухати

«Мы будем требовать ареста имущества Живаго», — вкладник банку «Фінанси та кредит»

02 жовтня 2015 - 12:50
Вкладники банків «Фінанси та кредит», слідом за вкладниками банку «Дельта», вийшли на мітинг в центрі Києва. Активісти вимагають повернути їм гроші
«Мы будем требовать ареста имущества Живаго», — вкладник банку «Фінанси та кредит» / Новини на Громадському радіо

Вкладники банку «Фінанси та кредит» вирішили приєднатися до своїх друзів по нещастю, що вклали гроші до банку «Дельта», і розпочинають  вуличні акції.  Про це розповів  Олександр Коваленко, координатор Комітету вкладників банку «Фінанси та кредит». У вересні банк «Фінанси та кредит» постановою Нацбанку внесено до категорії неплатоспроможних.

«Мы связывались  с руководством банка,  с главой Нацбанка, отправили обращение и петицию к Президенту. Вкладчиков, которые зарегистрировались в нашем комитете — около тысячи», — говорить координатор і демонструє чисельні звернення, відповіді на які все ще очікує.

dsc_0391.jpg

Олександр Коваленко
Олександр Коваленко

«На підставі постанови Національного банку України від 17.09.2015 №612 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) 17.09.2015 прийнято рішення №171 про запровадження тимчасової адміністрації строком на 3 місяці з 18.09.2015 по 17.12.2015 (включно)», — йдеться на сайті банку.

«Когда мы будем готовить коллективный иск, то мы будем требовать ареста имущества Живаго. Его недоторканность снимут по одной простой причине. Живаго за последний год был один раз на принятии присяги и один раз по личному вопросу в Верховной раде», — додає Олександр Коваленко і група вкладників його підтримує .

dsc_0393.jpg

Звернення
Звернення

«Самая главная цель – чтобы был контроль над финансовыми средствам. Это самый щепетильный момент. Спроси любого человека: сколько у тебя денег в кошельке? Он скажет — «У меня 200 гривен». Он четко знает. А спросите второй вопрос, сколько денег в государстве? Мы не знаем. С 90-го года сотни банков обанкротились. Эти все деньги, они ж куда-то исчезли. Деньги ж они не исчезают, они просто перекочевывают в разные карманы. Есть подозрения, что на высоком уровне принимаются решения, какой банк банкротить, где больше денег, те банки закрыть, а деньги перекачать в другую структуру», — припускає  вкладник Олексій Ярмаш.

dsc_0396.jpg

Олексій Ярмаш
Олексій Ярмаш

Поруч збираються вкладники  банку «Дельта». Учасник акції Володимир Георгійович  стверджує, що мав  збереження і в «Дельта банку», і в банку «Фінанси та кредит».

«Мне через полгода 60. Все что честным трудом заработал, ну 70% я теряю. Фонд гарантирования гарантируют 200  тысяч. Хотели до полмиллиона поднять люди. Не проголосували депутаты, им это не выгодно», — бідкається чоловік. 

dsc_0412.jpg

Володимир Георгійович
Володимир Георгійович

Вкладники йтимуnь під будівлю Кабміну та до Адміністрації Президента. 

dsc_0401.jpg

Збір вкладників
Збір вкладників

На інформаційному порталі «Мінфін» (не плутати з офіційним сайтом Міністерства фінансів) можна побачити інформацію по всім проблемним банкам України. Там говориться, що «Дельта банк» та банк «Фінанси та кредит» нараз мають тимчасові адміністрації. «Дельта банк» з 20.07.2015 почав виплати коштів вкладникам через установи: АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк», ПАТ КБ «ПриватБанк», АБ «Укргазбанк». Виплати були припинені 15.09.2015. Банк «Фінанси та кредит».

dsc_0409.jpg

Збираються підписи вкладників
Збираються підписи вкладників

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+