Слухати

На Донеччині за кошти благодійників відновлено понад 560 будинків

02 жовтня 2015 - 16:09
Гуманітарній організація АДРА за рахунок донорів ремонтує людям житло та зводить нові будинки
На Донеччині за кошти благодійників відновлено понад 560 будинків / Новини на Громадському радіо

У будинок родини Баматових, що мешкає у Семенівці поблизу Слов’янська, торік влітку влучили 4 снаряди. Пані Валентина і досі зі сльозами згадує, як з чоловіком ховалися у льоху. Від прямих влучань снарядів від будинку залишилася тільки купа цегли. Кілька разів родина ходила до різних чиновників, але дарма. Нарешті про біду людей почули у гуманітарній організації АДРА. Сьогодні родині зводять новий будинок.

rodyna_bamatovyh.jpg

Родина Баматових
Родина Баматових

«В принципе, мы людям делаем мелкие ремонты, но есть и пилотный проект. Сейчас строим четыре дома «с нуля», — розповідає менеджер організації АДРА Анна Ларченко.

rodyni_bamatovyh_zvodyat_budynok_0.jpg

Родині Баматових зводять будинок
Родині Баматових зводять будинок

Таких проектів, де житло відбудовують «з нуля», поки небагато. А загалом понад 560 будинків, що постраждали на Донеччині внаслідок військового конфлікту, вже відремонтовані. Причому, як у приватному секторі, так і у багатоповерхівках. Людям замінили вікна, поновили дахи, дали будівельні матеріали для самостійного внутрішнього ремонту. Наразі проектом охоплено кілька міст регіону, — підкреслює Анна Ларченко.

«У нас 12 бригад строителей, ремонтируют жилье людям в Славянске, Краматорске, Горняке и других населенні пунктах», — сказала менеджер організації АДРА.

remont_dahu_na_bagatopoverhivci.jpg

Ремонт даху на багатоповерхівці
Ремонт даху на багатоповерхівці

В цілому проект допомоги з відновлення житла, що реалізується за кошти ООН, розрахований до грудня. Гуманітарна організація АДРА Україна у першу чергу допомагає найбільш нужденним: малозабезпеченим, родинам з маленькими дітьми, людям похилого віку і з особливими потребами. Враховуючи масштаби руйнувань, сьогодні донором розглядається можливість продовження програми на Донеччині.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+