Слухати

Санкції Росії для МАУ не вплинуть на обсяг флоту і планів його поповнення

02 жовтня 2015 - 18:09
У цьому запевняє президент авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» Юрій Мірошников
Санкції Росії для МАУ не вплинуть на обсяг флоту і планів його поповнення / Новини на Громадському радіо

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

«Я думаю, що це не сильно позначиться на флоті. Той флот, який буде зніматися з російських маршрутів, тим чи іншим чином буде задіяний для забезпечення інших варіантів відправлення пасажирів до РФ, зокрема, можливо, для збільшення рейсів до Мінська, Кишиніва і, відповідно, наші плани щодо флоту не зазнають значних змін», — сказав Юрій Мірошников під час прес-конференції в Києві в п’ятницю.

Стосовно планів щодо флоту він уточнив, що компанія має намір поповнити його в 2016 році п’ятьма середньомагістральними літаками.

29 вересня, стало відомо, що Федеральне агентство повітряного транспорту (Росавіація) має повідомити авіакомпаніям України про введення заборони на використання повітряного простору РФ із 25 жовтня.

У свою чергу «МАУ» закрила продаж квитків на рейси до Росії із 25 жовтня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+