Слухати

В селі на Миколаївщині вибори зірвані — немає кандидатів на голову чи депутата сільради

02 жовтня 2015 - 19:57
В селі Мирне Жовтневого району Миколаївської області вибори закінчились на самому початку. Лише одна людина подала заяву на реєстрацію кандидатом в депутати сільради
В селі на Миколаївщині вибори зірвані — немає кандидатів на  голову чи депутата сільради / Новини на Громадському радіо

На вибори ж сільського голови жодна людина не зареєструвалась кандидатом.

«Одна особа написала заяву. Але оскільки, згідно чинного законодавства вибори будуть дійсними, коли подадуть ⅔ заяв, то сенсу проводити місцеві вибори сільського голови і депутатського корпусу немає», — каже діючий сільський голова Віра Савчук. 

Сама діючий голова села Мирного теж не подала заяви до виборчої комісії. Каже — не хоче більше працювати на цій посаді. Більше в селі бажаючих стати головою сільради немає.

«Я не подавала заяву. Станом на 30 вересня, останній день подачі заяв, в мене не було такого бажання продовжувати працювати (на посту сільського голови)», — каже Віра Савчук. 

Як зазначає координатор виборчих програм громадянської мережі «Опора» в Миколаївській області Дмитро Боштовий, в даному випадку вибори будуть визнані таким, що не відбулись. Після цього територіальна виборча комісія повинна прийняти рішення про призначення повторних виборів. Однак, це не означає, що з’являться бажаючи бути сільським головою чи депутатом Мирнівської сільської ради.

Андрій Лохматов з Миколаєва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+