Слухати

Хмельницьку АЄС продовжуть будувати без Росії

03 жовтня 2015 - 11:49
Президент Петро Порошенко підписав закони щодо припинення співробітництва із Російською Федерацією у будівництві енергоблоків Хмельницької АЕС
Хмельницьку АЄС продовжуть будувати без Росії / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

 «Президент України підписав Закони  «Про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС» та  «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України  «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків №3 і №4 Хмельницькоїатомної електричної станції» від 16 вересня 2015 року», — йдеться у повідомленні.

Так, відповідна угода між урядами України і Росії була підписана ще 9 червня 2010 року у м. Києві та ратифікована Верховною Радою України 12 січня 2011 року.

Ухвалення Верховною Радою 16 вересня 2015 року вищезазначених законів 696-VIII та 697-УIII дозволить побудувати енергоблоки №3 та №4 Хмельницької АЕС із застосуванням модифікованої реакторної установки ВВЕР-1000 європейського постачальника та забезпечить дотримання рівня безпеки відповідно до вимог національних норм і правил та стандартів МАГАТЕ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+