Слухати

Рух української техніки для відведення розпочнеться у другій половині дня

03 жовтня 2015 - 13:24
Про це під час брифінгу у суботу повідомив речник АП з питань АТО Андрій Лисенко
Рух української техніки для відведення розпочнеться у другій половині дня / Новини на Громадському радіо

«За рішенням, з 3 жовтня, тобто з сьогоднішнього дня, розпочався практичний етап відведення від лінії розмежування озброєнь та техніки, в тому числі танків на відстань, яка складає 15 км», — зазначив Анадрій Лисенко.

При цьому він додав, що все це відбувається організовано, з відповідною підготовкою.

«Для цього складаються списки озброєнь, туди заносяться виробничі номери цих зразків техніки і озброєння, визначаються маршрути та майданчики, де вона буде розташована. Паралельно іде робота з представниками місії ОБСЄ, яким передаються ці списки», — додав речник АП з питань АТО.

«Їх ознайомлюють з майданчиками, де буде зберігатися техніка, кількість її. Все це також буде контролюватися під час практичного відведення. З сьогоднішнього ранку ця робота розпочалася і у другій половині дня розпочнеться рух техніки на визначені майданчики», — заявив Андрій Лисенко.

Він додав, що Україна «є відповідальною і вона виконує досить швидко все, що взяла на себе у вигляді зобов’язань на міжнародному рівні».

«Ми чекаємо такої ж роботи і від бойовиків», — сказав Андрій Лисенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+