Слухати

В Запоріжжі на День міста штовхалися і сварилися через святковий торт

03 жовтня 2015 - 15:51
Отримати шматок святкового торта побажало сотні запорожців, навіть міліція не змогла утримати голодний натовп
В Запоріжжі на День міста штовхалися і сварилися через святковий торт / Новини на Громадському радіо

На честь Дня міста для запорожців виготовили 250-кілограмовий торт. Традиційно його розрізали під час відкриття ярмарку і пригощали всіх бажаючих. Про це передає кореспондент 061.

Як виявилося, відхопити шматок торта побажало сотні запорожців. Побачивши, як безкоштовну солодкість розрізали, городяни напролом кинулися до неї. Навіть міліція не змогла утримати голодний натовп.

babb0bc726 113cfce8c90 878c308be6f.jpg

Міліція стримує натовп
Міліція стримує натовп

«Що відбувалося далі, складно описати словами. Люди штовхалися, лаялися, часто справа доходила до бійок. Деякі запорожці, діставшись до торта, складали його шматки в свої пакети, не дивлячись на гнівні крики кондитерів. Святковий торт городяни з’їли за 10 хвилин. Після один чоловік зібрав зі столу всі солодкі крихти в тарілку і підняв її над головою як трофей, паралельно викрикуючи щось захоплене», — повідомляють на місцевому порталі.

446a990b30ee6e477bbe3661e8af0c33.jpg

Розрізають святковий торт
Розрізають святковий торт

6ea2f2ec710c9abe4f174f612 131cbf0.jpg

Натовп \"бушує\"
Натовп «бушує»

 

- А твой до торта добрался? — Конечно! Три куска выхватил! Всех бабулек распихал! — Красава! Мужик! Ось що було післ…

Posted by Тетяна Гонченко on 3 жовтня 2015 р.
 

Фото з сьогоднішнього Дня міста Запоріжжя. Десятки міліціонерів та паркан охороняють святковий торт від мешканців міста. (фото взяла з Айпіньюз)

Posted by Тетяна Гонченко on 3 жовтня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+