Слухати

Українська художниця возить по світу картину Путіна, викладену із гільз

04 жовтня 2015 - 14:59
Художниця використала близько 5 тис. відстріляних гільз. Картина обгороджена колючим дротом
Українська художниця возить по світу картину Путіна, викладену із гільз / Новини на Громадському радіо

У Вашингтоні другий день триває виставка «Обличчя війни». В експозиції — всього одна картина — викладене з близько п’яти тисяч різнокаліберних гільз зображення президента Росії Володимира Путіна, повідомляє Голос Америки

imrs.php_0.jpg

«Обличчя війни»/politua.su
«Обличчя війни»/politua.su

«Коли я це робила, я бачила, що втрати України все більше і більше. Тобто поганих новин було все більше, і все більше друзів йшло туди, — згадує авторка. — Я зрозуміла, що цей момент у світі недооцінюють. І кількість горя навколо мене підказало, що потрібно використовувати багато гільз».

Для виставки у Вашингтоні організатори також розмотують і укладають колючий дріт. Олексій Сивак, співорганізатор виставки каже, що і в цьому є свій сенс: 

«Ми зробили цей проект для того, щоб показати кожному українцю, кожному американцеві, всім людям, які працюють у Конгресі, що Путін прийшов в наш будинок і просто так він не піде».

За словами художниці Дарини Марченко, після першої презентації до неї звернулися музеї з усього світу з пропозиціями про виставки «обличчя війни». Їй писали люди з Алжиру, Нідерландів, Сирії, Росії. Серед останніх, визнає, були і погрози. За художнім задумом в залежності від гри світла вираз обличчя Володимира Путіна змінюється — з схвильованого стає наляканим, з демонічного — смішним.

У Вашингтоні проект залишиться ще на кілька днів. Поки ж ведуться переговори з музеями Італії, Великобританії і навіть Індії про те, щоб у майбутньому портрет відправився туди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+