Слухати

Для дітей переселенців на Донеччині відкрили курси вишивки

05 жовтня 2015 - 17:52
Курси є безкоштовними. Проектом «Вишиті мрії» охоплені кілька міст регіону: Краматорськ, Костянтинівка і Дружківка
Для дітей переселенців на Донеччині відкрили курси вишивки / Новини на Громадському радіо

Найкращі роботи керівник проекту та автор ідеї Максим Потапчук збирається продавати за кордоном. Гроші направлятиме на допомогу хворим дітям. У тому, що європейці придбають вишиті речі, Максим Потапчук упевнений. Нещодавно він повернувся із Словаччини, де лікувався після поранення на донецькому Майдані у березні 2014 року. За кордоном Максим влаштував виставку малюнків та сувенірів з України. Каже, європейці були у захваті. А ще почали надсилати нитки та полотно дітям для вишивки, коли почули про такий проект.

uchasnyky_kursiv.jpg

Учасники курсів
Учасники курсів

malenka_pereselenka_0.jpg

Маленька переселенка
Маленька переселенка

«Дуже багато друзів, партнерів, коли почули, що проект розпочинається, навіть надсилають нитки та полотно. Вже є перекази з Бельгії, Італії, Іспанії, Польщі», — розповів Максим Потапчук. Волонтер Центру переселенців Ірина Чебанова розповіла, що найперше завдання — нашити маленьких подушечок для голок.

vyshyta_vlasnoruch_podushechka_dlya_golok.jpg

Вишита власноруч подушечка для голок
Вишита власноруч подушечка для голок

Щоразу на заняття вишивкою приходить все більше переселенців, наразі проектом охоплено понад 100 дітей. Причому долучаються також і їхні батьки. Заняття проводяться безкоштовно у бібліотеках міст та центрах творчості, по вихідних.

kursy_vyshyvky_ye_bezkoshtovnymy.jpg

Курси вишивки є безкоштовними
Курси вишивки є безкоштовними

Наталя Поколенко з Костянтинівки для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+