Слухати

Головна мета — це організатори, замовники, — Тука про розслідування розстрілу мобільної групи / Новини на Громадському радіо

Головна мета — це організатори, замовники, — Тука про розслідування розстрілу мобільної групи

05 жовтня 2015 - 11:34
В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» Георгій Тука розсказав про перебіг розслідування загибелі волонтера Андрія Галущенка та працівника фіскальної служби Дмитра Жарука

«Справа рухається і лише тількі через поліграф було допитано вже більше сотні осіб. Багато з них не один раз проходили допити», — зазначив губернатор Луганщини.

Він припускає, що результати розслідування будуть відомі за 2-3 тижні:

«Я думаю, що так, я дуже на це сподіваюсь, бо практично фінал вже десь поруч. 90% виконавців поруч, але головна мета — це не виконавці, головна мета — це організатори, замовники. А до них треба докопатись», — розповів Георгій Тука.

Нагадаємо, що 2 вересня в районі селищ Лобачево та Лопаскіно загинуло двоє членів зведеної мобільної групи з розслідування контрабанди. Згідно офіційної інформації група потрапила у засідку ворожої ДРГ, але багато хто з цим не погодився. Серед них був і Георгій Тука, який звинуватив у трагедії керівництво 92ОМБр та її командира Віктора Ніколюка з позивним Вітер

На захист комбріга встали бійці 92-ї бригади та волонтери. Прес-офіцер батальону імені Джохара Дудаєва Аміна Окуєва припустила, що ворог міг спеціально підставити бригаду. 

Після інциденту на дорозі до Лобачево та Лопаскіно побувала кореспондент «Громадського радіо» і повідомила, що вона розбита та непридатна для проїзду великого вантажного транспорту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+