Слухати

Канадські хірурги проведуть безкоштовні пластичні операції для поранених бійців АТО

05 жовтня 2015 - 16:06
Канадські та українські лікарі проведуть операції на обличчі і верхніх кінцівках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин і рубців
Канадські хірурги проведуть безкоштовні пластичні операції для поранених бійців АТО / Новини на Громадському радіо

У Києві 23 жовтня – 1 листопада канадські медики проводитимуть безкоштовні пластичні операції пораненим активістам Євромайдану та бійцям АТО. Про це на брифінгу заявила директор гуманітарних ініціатив громадської організації Ukraine Canada Foundation Христина Валер, передає сайт Ukraine Under Attack з посиланням на «Українські новини». З цією ініціативою виступила її організація спільно з урядом Канади.

«З 23 жовтня по 1 листопада ми будемо в Києві оперувати в Центральному військовому госпіталі, будемо проводити операції для поранених активістів і воїнів. Операції є безкоштовними», – сказала Христина Валер.

Директорка ГО Ukraine Canada Foundation також повідомила, що наразі триває пошук пацієнтів, які потребують оперування. Заплановано провести від 30 до 40 операцій. Будь-який поранений може  подати заявку на операцію за телефоном: +38 095 435 30 33.

За словами Валер, уряд Канади виділив 1,2 млн канадських доларів на проведення цієї місії. Валер зазначила, що це буде вже третя місія, в ході попередніх двох були прооперовані близько 60 осіб. Планується проведення ще однієї такої місії в лютому 2016 року.

Канадські лікарі спільно з українськими колегами проведуть операції на обличчі і верхніх кінцівках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин і рубців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+