Слухати

На передовій в Донецькій області розкопали тіло українського військового

05 жовтня 2015 - 15:36
За останніми даними, на серпень 2015 року, зниклими безвісти в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України вважаються 846 осіб
На передовій в Донецькій області розкопали тіло українського військового  / Новини на Громадському радіо

Днями під час робіт з пошуку, ексгумації та транспортування тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України в Донецькій області працівники Національного військово-історичного музею знайшли тіло загиблого військового. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. Бійця знайшли у повному екіпіруванні зі зброєю в руках. Тіло транспортовано до Дніпропетровська для проведення ДНК-тесту та ідентифікації особи.

За словами начальника групи Цивільно-військового співробітництва підполковника Олександра Гвоздкова, військовослужбовець загинув внаслідок прямого влучення артилерійського снаряду у захисну споруду. Також він припустив, що поруч можуть ще знаходитися рештки українських військовослужбовців.

20f3714af0d63e799 227f1bbd13e25e6bcdf58ac.jpg

Де саме був знайдений боєць, не повідомляється
Де саме був знайдений боєць, не повідомляється

За останніми даними, на серпень 2015 року, зниклими безвісти в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України вважаються 846 осіб.

Для родичів зниклих безвісти в зоні АТО створено «гарячу лінію» на базі Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України в Харківській області. За номером 712-10-80 можна отримати консультації з питань порядку відбору зразків букального епітелію та проведення молекулярно-генетичних експертиз. 

Фото: офіційний сайт Міністерства оборони України

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+