Слухати

Завтра бойовики можуть оголосити про скасування псевдовиборів, — прес-служба Президента / Новини на Громадському радіо

Завтра бойовики можуть оголосити про скасування псевдовиборів, — прес-служба Президента

05 жовтня 2015 - 22:01
Петро Порошенко наголосив на тому, що вибори повинні відбутися згідно з українським законодавством за участі українських політичних партій і з доступом українських ЗМІ до виборчого процесу

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з лідерами фракцій повідомив про наявність інформації щодо скасування бойовиками «ДНР» і «ЛНР» псевдовиборів.

«Є інформація, що завтра бойовики оголосять про відміну псевдовиборах 18 жовтня і 1 листопада», – цитує президента його прес-секретар Святослав Цеголко.

Президент наголосив на тому, що «не існує іншого шляху врегулювання кризи на Донбасі ніж проведення справжніх виборів, які мають відбутися за українським законодавством і відповідати всім критеріям ОБСЄ».

При цьому Президент наголосив на принциповій позиції щодо обов’язкової участі українських політичних партій, залученності Центральної виборчої комісії, безперешкодної діяльності українських засобів масової інформації та надання можливості тимчасово переміщеним особам Донбасу права участі в цих виборах, передає прес-служба Петра Порошенка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+