Слухати

ДАІ не відкрила сьогодні реєстр власників автомобілів

06 жовтня 2015 - 19:43
МВС буде надавати інформацію поки що лише за запитом
ДАІ не відкрила сьогодні реєстр власників автомобілів / Новини на Громадському радіо

Державна автомобільна інспекція (ДАІ) не відкрила доступ до реєстрів власників транспортних засобів, незважаючи на те, що законодавством передбачається відкриття відповідних баз сьогодні, 6 жовтня. Про це в ході засідання комітету Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції заявив начальник департаменту ДАІ Владислав Криклій, передає РБК-Україна

«Поки що з нашого боку не реалізовані засоби для того, щоб отримати цю інформацію», — заявив пан Криклій, запевнивши, що відкриття доступу планується в найближчому майбутньому.

За словами Криклія, на сьогоднішній день МВС не був завершений процес інтеграції регіональних баз власників транспортних засобів в єдиний реєстр. Планується, що це буде зроблено до кінця поточного року.

При цьому МВС все-таки буде надавати інформацію з своїх реєстрів з 6 жовтня, але лише за запитом, інформує видання. 

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня, 6 жовтня, відкрили доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+