Слухати

ДАІ не відкрила сьогодні реєстр власників автомобілів

06 жовтня 2015 - 19:43 322
МВС буде надавати інформацію поки що лише за запитом

Державна автомобільна інспекція (ДАІ) не відкрила доступ до реєстрів власників транспортних засобів, незважаючи на те, що законодавством передбачається відкриття відповідних баз сьогодні, 6 жовтня. Про це в ході засідання комітету Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції заявив начальник департаменту ДАІ Владислав Криклій, передає РБК-Україна

«Поки що з нашого боку не реалізовані засоби для того, щоб отримати цю інформацію», — заявив пан Криклій, запевнивши, що відкриття доступу планується в найближчому майбутньому.

За словами Криклія, на сьогоднішній день МВС не був завершений процес інтеграції регіональних баз власників транспортних засобів в єдиний реєстр. Планується, що це буде зроблено до кінця поточного року.

При цьому МВС все-таки буде надавати інформацію з своїх реєстрів з 6 жовтня, але лише за запитом, інформує видання. 

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня, 6 жовтня, відкрили доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+